Çalışma Sistemimiz

Nasıl Çalışıyoruz?

 Ürünlerimiz kendi fabrikamızda üretilmekte olup stokla ilgili eksikler bulunmamaktadır. Saat 16:00 ve öncesinde verilen siparişler günlük sevk edilmektedir. Teslim süresi kargoların yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilmektedir.
 Olumsuzluk yaşadığınız ürün olursa iletişim numarasından ulaşarak kesinlikle çözüm odaklı yetkililerimiz ile çözüme ulaşablirsiniz.
 Biz, en iyi olduğumuz işi yapıyoruz; yani ek katkı maddesi ve sağlığa zararı olmayan otomobil kaydırmaz pedleri ve pvc anahtarlıkları...Siz müşterilerimizin satın aldığı üründen memnun kalması için tasarım aşamasından üretim hattının tamamlanmasına kadar kontrol altında tutulan ürünleri sizlere göndermeden önce de kalite kontrolden geçiriyoruz. Ürünler eldiven, maske ve siperlik kullanılarak üretilmekte ve paketlenmektedir. Bu koruyucu ekipmanlar 2 saat arayla değiştirilmekte ve fabrikamız düzenli olarak dezenfekte edilmektedir. Konuyla ilgili rahatsızlık duymanız ya da emin olmayı istemeniz halinde sizlerle görüntülü iletişim kurarak sistemimizi görmenizi sağlayabiliyoruz. 

© 2020 by CTD. Proudly created with TRAksesuarsipariş@gmail.com